Lifestyle

Jak zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi? Kilka porad

Komunikacja i trening

Komunikacja i trening to dwa podstawowe filary, od których należy zacząć pracę. Chociaż może się wydawać, że jest to problem indywidualny, faktem jest, że trzeba się nim zająć jako para. Porozmawiaj otwarcie ze swoim partnerem i daj jasno do zrozumienia, że szukasz rozwiązania problemu. Przemilczanie problemu i trzymanie go dla siebie nie pomoże Ci go pokonać. Z pomocą partnera problem będzie znacznie łatwiejszy do pokonania, a rozwiązanie przyjdzie szybciej. Z drugiej strony ważny jest również trening. Trening ten można podzielić na kilka części, które można ćwiczyć z partnerem lub w pojedynkę, przyjrzyjmy się niektórym z nich.

Samostymulacja

Samostymulacja jest świetnym zabiegiem, dzięki któremu możesz zacząć kontrolować przedwczesny wytrysk. W rzeczywistości jest to jedna z technik najbardziej zalecanych przez wszystkich seksuologów i zasadniczo dąży do tego, aby wiedzieć, jak opanować moment, w którym wytrysk jest bliski. Próba rozpoznania szczytu przyjemności i nauka, jak go zatrzymać, jest prosta. Spróbuj masturbacji, aż osiągniesz moment wytrysku, a gdy już go osiągniesz, zatrzymaj zimny indyk. Zrób to kilka razy podczas ćwiczenia i stopniowo będziesz kontrolować swoje ciało, a nie ciało kontrolować ciebie.

Spróbuj nowych pozycji i zabawek

Zmiana pozycji również pomaga. Jeśli czujesz, że zamierzasz skończyć, dobrym pomysłem jest zatrzymanie się i zmiana pozycji. Dzięki tej zmianie uzyskasz wytchnienie, którego potrzebujesz i możesz zacząć od nowa w nowej pozycji, ponownie prowokując przyjemność u swojego partnera. Jest to również dobra okazja do wypróbowania zabawek. Odkryjesz, że istnieje wiele przyjemnych zabawek, a są też takie, które służą do opóźniania orgazmu. W tym przypadku istnieje seria pierścieni, które można umieścić na penisie lub na jądrach, aby wywrzeć pewien nacisk na krocze i sprawić, że wytrysk będzie nieco trudniejszy. Nie martw się, te pierścienie w ogóle nie bolą, a co więcej, po osiągnięciu punktu kulminacyjnego uczucie przyjemności jest znacznie większe, więc są podwójnie zalecane. Wreszcie, używaj prezerwatywy. Oprócz tego, że prezerwatywy są mniej wrażliwe, znajdziesz w nich również pewne specjalne środki opóźniające. Przy odrobinie tych wszystkich wspomagaczy osiągniesz znacznie lepsze wyniki w łóżku i opóźnisz wytrysk tak bardzo, jak potrzebujesz, aby wytrzymać znacznie dłużej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *