kolorowe marynarki
Moda

Kolorowe marynarki damskie na wiosnę

Eleganckim garniturem nie musi być zawsze klasyczny stosowany zestaw złożony z marynarki i prostych spodni w czarnym lub granatowym kolorze. Dla wielu kobiet szczytem szaleństwa i kreatywności byłoby zastąpienie granatu i czerni jaśniejszą szarością lub błękitem, podczas gdy kolorem warto właśnie się bawić, w szczególności na wiosnę, kiedy to słoneczna i coraz cieplejsza pogoda aż proszą się o to, by smutne zestawy schować w kąt, a wyciągnąć na wierzch bajeczne kolorowe marynarki, dzięki którym najprostsza czarna sukienka zyska drugie życie i stanie się idealnym ubiorem na radosny spacer po parku.

Jakie marynarki wybrać tej wiosny?

Marynarki w mocnych i nasyconych kolorach, takich jak żółć, pomarańcz lub energetyczny niebieski to modne ubrania na wiosnę. Przyciągają uwagę i nie pozwalają oderwać od siebie wzroku, dzięki czemu niosą ze sobą radość i wszystko to, co pozytywne, zarażając dobrymi emocjami wszystkich wokół. Warto wykorzystać ich moc! Co prawda zimą i jesienią rzadko kiedy ma się ochotę na zakładanie aż tak jasnych i wyróżniających się kolorów, które rzeczywiście jakoś tak nie pasują do śnieżnej aury i szaroburej pluchy, jednakże tym bardziej trzeba nacieszyć się kilkoma ciepłymi i słonecznymi miesiącami w ciągu roku, postanawiając, że latem i wiosną będzie się nosić wyłącznie na kolorowo. Czasami to właśnie taka pojedyncza kolorowa marynarka potrafi stworzyć dosłownie całą stylizację. Bajeczny wzór lub mocny kolor potrafią być tak efektowne, że przy nich pozostałe elementy stylizacji jak gdyby nie istnieją, dlatego śmiało można je oprzeć na jakichś basicowych podstawach, narzucając żółtą marynarkę na proste jasne dżinsy i biały t-shirt, a do tego zakładając tenisówki albo brązowe mokasyny.

Przeczytaj również: Jak dopasować elegancką sukienkę do urody?

W sklepach już od jakiegoś czasu zaczynają się pojawiać mocne kolory, które przewijają się na długich spódnicach, zwiewnych sukienkach, spodniach i marynarkach. Kolorowe marynarki rozkochają w sobie wszystkie miłośniczki mody. Już niedługo zrobi się o nich naprawdę głośno i wszystkie dbające o siebie panie będą chciały je nosić!

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *