Uroda

Zabieg, który poprawi twój uśmiech!

Jedną z rzeczy, o które najbardziej dbają celebryci jest ich uśmiech. Uzyskanie pięknego uśmiechu jest łatwe, jeśli wiesz, do którego centrum się udać, dlatego tak ważne jest, aby przyjrzeć się, gdzie ci, którzy najbardziej tego potrzebują, mają przeprowadzane te zabiegi.


Na czym polegają mikrolicówki stomatologiczne bez szlifowania zębów?

Praktycznie już w samej nazwie zabiegu można odkryć, o co tak naprawdę chodzi. Licówki bez szlifowania mają wszystkie zalety wysokiej jakości licówek, ale nie trzeba ich szlifować, nakłuwać igłami ani stosować niewygodnych form. Leczenie licówkami stomatologicznymi polega na umieszczeniu cienkiego pokrycia na powierzchni zębów. Problem z tym leczeniem polegał na tym, że aby umieścić licówkę, należało zeszlifować kontur zęba. Stanowiło to problem dla pacjenta, ponieważ w efekcie tracił on część swojego oryginalnego zęba. Jednak dzięki nowoczesnym technikom można obecnie korzystać z tego zabiegu zakładania licówek bez konieczności szlifowania zęba. Dzięki temu zabieg jest nie tylko mniej inwazyjny, ale również bardziej komfortowy, a klient nie musi uszkadzać swoich zębów.

Przeczytaj również: Jak pozbyć się tkanki tłuszczowej bez zmniejszania rozmiaru piersi?

Jak przebiega sesja?

Na pierwszej sesji dowiesz się, z jakiej technologii korzystają. W tej sesji przeprowadza się skan 3D całego wnętrza jamy ustnej, aby uzyskać szczegółowe spojrzenie na wszystkie zęby. Eliminuje to pierwotną procedurę licówek, gdzie konieczne było posiadanie formy, co czyniło zabieg znacznie bardziej uciążliwym. Na drugiej wizycie pacjent będzie mógł przymierzyć makietę. Dzięki tej makiecie będzie można po raz pierwszy zobaczyć, jak praktycznie realnie będzie wyglądał przyszły uśmiech, a także wybrać przyszły kolor, czyli poziom wybielenia uśmiechu. Trzecia wizyta to ta, na której umieszczane są mikronaklejki stomatologiczne, które powstały dzięki skanowaniu, które zostało wcześniej wykonane na pierwszej wizycie. Jak widać, nie ma tu rzeźbienia ani wbijania igieł, a jedynie umieszczanie licówek, które zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, aby pacjent mógł bez obaw nosić najlepszy uśmiech. Jeśli zawsze chciałeś cieszyć się dobrymi licówkami na zęby, ale obawiałeś się procedury leczenia, teraz masz to znacznie ułatwione dzięki tej nowoczesnej technice, która eliminuje konieczność nakłuwania igłą i szlifowania.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *