czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa
Lifestyle

Czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa?

Jestem jedną z kobiet, która znalazła mężczyznę-przyjaciela i stał się on nieodłączną częścią mojego życia. Kiedy byłam nastolatką, byłam otoczona głownie przez koleżanki, gdyż uważałam, że przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest niemożliwa i bezcelowa. Nieco później zrozumiałam, że to istniejące stereotypy uczyniły moje życie ograniczonym i nudnym.


Szczerze mówiąc byłam chora i zmęczona rywalizacją pomiędzy mną i moimi koleżankami. Niestety nie mogłam nikomu się zwierzyć, gdyż zaraz by się wszystko rozniosło. Moja decyzja o włączeniu mężczyzn do grona moich przyjaciół zmieniła moje życie. To było jak powiew świeżego powietrza, który pomógł mi się otworzyć na świat. Mężczyźni wypełnili moje życie pozytywną energią, radością a moje życie stało się bardzie kreatywne i produktywne. Wydaje mi się, że przyjaźń z mężczyzną jest łatwiejsza, gdyż oni nie osądzają wszystkich. Zauważyłam również że panowie nie mają tendencji do szkalowania siebie nawzajem.


Jeśli nadal się wahasz czy chcesz mieć przyjaciela mężczyznę, musisz rozważyć wszystkie za i przeciw. Myślę, że odpowiedni człowiek pomaga rozwijać osobowość. Jeśli jesteś nieśmiała z natury i nie masz pomysłu jak nawiązać nową znajomość nie trzeba popadać w skrajność. Wizyty u psychologa i kursy rozwoju osobistego kosztują dużo pieniędzy, ale wystarczy poznać kogoś odpowiedniego i pozbędziesz się leków i niepewności. Chciałabym podzielić się moimi doświadczeniami i udowodnić że przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa.

Czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa?

1. Możesz odkryć naturę męską

Mężczyzna i kobieta są całkowicie różni. Wydaje się, że żyjemy w różnych światach. Nie ma wątpliwości, że każda kobieta chciałaby zrozumieć mężczyzn lepiej. Najlepszym sposobem na zgłębienie męskiego charakteru jest posiadanie przyjaciół – mężczyzn. Jeśli uważasz, że czytanie męskich czasopism pomoże Ci studiować psychologię mężczyzn, to jesteś w błędzie. Tylko codzienna komunikacja zapewni Ci szansę, aby zrozumieć ich uczucia, wartości i myśli. Twój przyjaciel mężczyzna jest jedynym, który może dać Ci cenne porady, jak zdobyć sympatię człowieka w którym jesteś zakochana. Ta wiedza będzie przydatna w przyszłości. Psychologowie twierdzą, że te panie, które dogadują się lepiej z facetami mają większe szanse zbudować długotrwałe i romantyczne relacje z partnerami

2. Mają poczucie humoru

Zawsze lubiłam męskie poczucie humoru, ponieważ ich żarty pomagają mi się zrelaksować i sprawiają, że się śmieję, niezależnie od wszystkiego. Za każdym razem jak dochodzi do niezręcznych sytuacji, moi koledzy zawsze starają się podnieść mnie na duchu. Ich żarty są najlepszym lekarstwem dla mnie. W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni starają się odwrócić moją uwagę od problemu i uczą mnie być optymistką. Myślę, że ta cecha sprawia, że €‹ludzie stają się bardziej odporni na stres. Jeśli chcesz być otoczony pozytywnymi i dobrodusznymi ludźmi, należy pozbyć się stereotypów i zgodzić się, że przyjaźń między kobietami i mężczyznami jest ważna.

Przeczytaj również: Czego ojciec powinien nauczyć córkę?

3. Można rozwiązać swoje problemy

Zostało udowodnione, że mężczyźni mają nieco inną wizję świata. Są to urodzeni wojownicy, którzy łatwo dostosowują się do surowych zasad życia. W przeciwieństwie do kobiet, nie boją się wyzwań i zagrożeń, ponieważ pragnienie, aby wygrać mają we krwi. Myślę, że każda pani potrzebuje prawdziwego przyjaciela, który gotowy służyć swoim ramieniem w trudnym czasie. Koledzy nie będą czekać aż się wypłaczesz tylko od razu postarają się się pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu.

Inteligentni ludzie mogą odpowiedzieć na wszystkie pytania,. Zawsze mnie to interesowało. Te wysokiej jakości rozmowy mogą znacznie zwiększyć twoją pewność siebie i sprawić, że będziesz bardziej dojrzała.

4. Mężczyźni są bardziej szczerzy

Wielkim błędem jest mówienie o swoich wszystkich uczuciach i sekretach. Mój najlepszy przyjaciel jest jedyną osobą wśród moich przyjaciół, któremu ufam całkowicie. Mogę powierzyć mu wszystkie sekrety i mieć pewność, że zostaną one poufne, niezależnie od wszystkiego.

Jako kobieta, wiem, że wszystkie panie nie są w stanie dochować tajemnicy. Ich nadmierna gadatliwość może sprawić, że czasem powie coś niechcący. Wierzę, że mężczyźni są bardziej szczerzy w swoich uczuciach i emocjach. Moi koledzy niczego nie udają i nie prowadzą gierek. Czasami ta prawda może być gorzka i nieprzyjemna, ale lepsze to, niż słodkie kłamstwa.

Przeczytaj również: 10 inspirujących pytań, które musisz sobie zadać

5. To zwiększy twoją samoocenę

Regularna komunikacja z kolegami sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjna, pewna siebie i wyzwoloną. Jeśli chcesz być kobietą sukcesu, należy dowiedzieć się, jak zbudować i utrzymywać zarówno przyjaźń jak i relacje dyplomatyczne między mężczyznami i kobietami.

Przyjaźń między kobietami i mężczyznami ma liczne zalety i wady. Jeśli masz zamiar zdobyć męskich przyjaciół należy słuchać swojego serca i intuicji, aby upewnić się, że ich intencje są czyste. Należy zawsze pamiętać, że seks zawsze zniszczy przyjaźń.

Co więcej, już zajęte lub zamężne panie powinny ustalać priorytety aby zachowywać się poprawnie i uniknąć konfliktów. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci otworzyć się i złamać stereotypy, które tworzą na pierwszy rzut oka bariery nie do pokonania i ograniczenia w twoim życiu. Czy uważasz, że to przyjaźń realna i opłacalna? Chcielibyśmy wiedzieć, jaki jest twój punkt widzenia!

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *