które jeansy do jakiej sylwetki
Moda

Wysoki stan. Które dżinsy do jakiej sylwetki?

Dżinsy z wysokim stanem, mimo różnych przemian w modzie, zawsze pozostają w czołówce najważniejszych trendów. Oto kilka porad jak dobrać dżinsy w zależności od sylwetki.

Sylwetka puszysta.

Dżinsy o wysokiej talii kształtują biodra, podkreślają pośladki i spłaszczają brzuch. Co do wyboru odpowiedniego kroju dżinsów, to wszystko zależy od naszych kompleksów! Smukłe jeansy sublimują krzywe, jedynym warunkiem jest ich założenie. Dla tych, którzy woleliby je stonować, wolimy wybrać dżinsy bootcut w wysokiej talii z lekko rozszerzaną nogą. Dżins piano, której szerokość dolnej części nogi rekompensuje objętości: sprawia, że uda wyglądają na szczuplejsze, gdy szczupłe mają tendencję do ich podkreślania. Jeszcze lepiej, można wybrać ciemne aby je uszlachetnić.

Przeczytaj również: Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy?

Drobna sylwetka.

Prawdziwym sekretem dżinsów w wysokiej talii dla drobnych dziewczyn jest ich długość: są 7/8 lub zwinięte, aby odsłonić kostkę. Noś obcasy dla tych, którzy marzą o wydłużeniu swojej sylwetki! To wszystko jest kwestią gustu. Slim jest idealny dla małych rozmiarów, proste dżinsy są idealne dla tych, którzy kochają klasykę… a dżinsy mamusi są doskonałym wyborem dla fashionistek, jednocześnie wymazując biodra bez pogrubiania nóg. Aby jeszcze bardziej wyrosnąć, nasze dżinsy kojarzą nam się z stonowaną górą, aby uniknąć rozcięcia w talii.

Wysoka dziewczyna.

Dobra wiadomość jest taka, że dżinsy z wysokim stanem nie znają żadnych ograniczeń dla wysokich kobiet. Rozciągliwe sylwetki są wysublimowane jak u mamy w dżinsach! Co by było, gdybyś musiał wybrać? Powiedzielibyśmy ci, żebyś spróbowała dżinsy flary, króla lat siedemdziesiątych wyglądać. Wyblakłe dla podkreślenia retro strony, szorstkie dla mniej casualowego stylu… Uzupełniamy je topem wsuniętym w dżinsy, a przynajmniej z przodu, aby podkreślić talię i przełamać prostą linię szerokich dżinsów. Ci, którzy uważają się za zbyt wysokich, zdecydują się na baleriny lub płaskie buty.

Przeczytaj również: Stylizacja z płaszczem w pepitkę

Okrągłe pośladki.

Jeśli chodzi o pośladki, pomyślcie o kieszeniach! Dżinsy o wysokiej talii doskonale sublimują krągłości, nie trzeba dodawać więcej: wybierz prosty dżins bez kieszeni na pośladkach. Jeśli natomiast nie masz zaokrąglonych pośladków, lepiej wybrać model z naszywanymi kieszeniami na pośladkach, co jest bardzo prostym szczegółem, który dodaje im krzywizny. Co do kompleksów? Luźny top wsunięty z przodu, ale zakrywający pośladki z tyłu wystarczy zakrycia niedoskonałości.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *