Dom

4 pomysły na dekorację łazienki

Łazienka to jedna z tych części domu, w której spędza się najwięcej czasu na dbaniu o siebie. Dlaczego więc nie poświęcić trochę czasu na jego pielęgnację? Jeśli szukasz pomysłów na dekorację łazienki, 4 poniższe wskazówki pomogą Ci zmienić łazienkę w miejsce pełne komfortu i elegancji, a także ułatwią Ci życie! 

Przeczytaj też: Jak zrobić porządek w kuchni

Przyciemnij światło

Światło w łazienkach jest często zbyt jasne. W rezultacie łazienka może czuć się jak poczekalnia, a Twoje odbicie w lustrze wygląda na nieciekawe i zmęczone. Dobre oświetlenie to klucz do uczynienia łazienki przyjemnym miejscem. Wybierz miękkie, ciepłe światło, aby stworzyć przytulną i elegancką atmosferę, idealną do budzenia się i chwil relaksu.

Wybierz funkcjonalne i dekoracyjne meble

Dobry wystrój łazienki nie musi być tylko piękny, musi być również praktyczny w codziennym życiu! Czy to duże wiklinowe kosze do przechowywania ręczników, rattanowy kosz na papier toaletowy, czy minimalistyczne kostki do przechowywania żeli pod prysznic i szamponów — każdy znajdzie coś dla siebie. 

 
Dodaj odrobinę natury

Aby uzyskać całkowicie relaksującą atmosferę, nie lekceważcie mocy, jaką rośliny mają na wasze samopoczucie. Zamień swoją łazienkę w tropikalną szklarnię dzięki kilku roślinom, które nadają się do ciepłego i wilgotnego środowiska, takim jak paprocie, papirusy i orchidee. 

Przeczytaj również: 4 pomysły na jesienną dekorację z wykorzystaniem jabłek

Wybierz dywaniki

Idealne dla ciepłej i przytulnej atmosfery, dywaniki są jednym z najlepszych pomysłów na łazienkę. Wybierz miękki dywanik dla swoich bosych stóp i nie krępuj się dodać więcej, jeśli masz przestrzeń i ochotę. 

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *