projekt denko
Uroda

Project Pan: O co chodzi w popularnym wśród influencerek projekcie denko?

W Internecie możemy natknąć się na nowy trend, który w zasadzie możemy nazwać już wyzwaniem. Chociaż na polskim YouTube czy Instagramie jest stosunkowo niewiele dziewczyn i chłopaków, którzy podjęli się tego wyzwania, to za granicą całe masy gwiazd i celebrytów do niego przystąpiły. Czym więc jest Pan Project, kto może do niego przystąpić i co da nam wzięci w nim udziału?

Pan Project pomaga nam zużyć nasze kosmetyki

Pan Project to bardzo prosta w swoich założeniach zabawa. Polega ona na wybraniu z naszej kolekcji kosmetyków dawno zapomnianych przez nas produktów albo takich, po które dawno nie sięgaliśmy. Wybieramy kilka z nich, które chcemy już zużyć i włączamy je wszystkie do naszego wyzwania. Następnie przy każdym makijażu, na który nie mamy koncepcji albo na codzienne wyjścia staramy się używać danego produktu. Może to być naprawdę wszystko, róże, podkłady, cienie do powiek czy maskary. Celem wyzwania jest zużycie całego produktu lub zużycie go na tyle, aby widać było dno paletki czy pudełeczka, w którym produkt się znajduje.

Przeczytaj również: Jak zrobić porządek w kuchni?

Komu szczególnie pomoże Pan Project?

To wyzwanie skierowane szczególnie do tych z nas, które mają całkiem sporą kolekcję kosmetyków i wielu z nich na co dzień nie używają. Takie wyzwanie pomoże nam się w końcu pozbyć tych produktów, których już nie używamy, ale nie nadają się do oddania czy odsprzedania. To też świetne wyzwanie dla dziewczyn, które chcą sprawdzić, czy poradzą sobie przez dłuższy czas tylko z garstką kosmetyków. Nie jest to natomiast wyzwanie dla tych osób, które cenią sobie różnorodność w makijażu, lubią łączyć ze sobą wiele różnych produktów lub cenią sobie wybór, który daje im posiadanie sporej kolekcji. Trzeba pamiętać, że wyzwanie powinno być dla nas w pierwszej kolejności komfortowe.

Modyfikacje wyzwania Pan Project

Pan Project to nie jedyna inicjatywa tego typu. Poza nią mamy jeszcze kilka wyzwań, które możemy robić w jej ramach albo zupełnie niezależnie. Jedną z najpopularniejszych z nich jest używanie jednego produktu przez miesiąc, głównie palety cieni, aby nauczyć się tworzyć pełne makijaże oka ze pomocą tylko jednej palety. Poza tym możemy również spotkać się z wyzwaniem wyrzucania zbędnych kosmetyków, na przykład bardzo starych, wysuszonych albo po prostu odbiegające jakością od tego, z czym pracujemy na co dzień. Na Instagramie znajdziesz dużo więcej propozycji, którymi możesz się zainspirować i stworzyć własne wyzwanie, które będzie idealnie pasowało pod Ciebie.

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *